O nas

Dorota Binkowska

Właściciel hotelu
Z wykształcenia jestem prawnikiem. Zawodowo zarządzam kilkoma spółkami. Natomiast prywatnie całe moje życie toczy się wokół zwierząt. Przebywanie ze zwierzętami jest dla mnie formą wypoczynku i relaksu. Cieszę się, że mogłam stworzyć miejsce, w którym zwierzęta czują się komfortowo i bezpiecznie podczas rozłąki ze swoimi opiekunami. Prawdziwą satysfakcją są dla mnie merdające wesoło ogonki wracających do nas gości :-)

Małgosia Szubarga

Kierownik hotelu
Pani Małgosia z wykształcenia jest zootechnikiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze zwierzętami. Jako certyfikowany groomer profesjonalnie wypielęgnuje każde nawet najbardziej niesforne futerko. Organizuje zwierzakom czas i dba o ich dobry nastrój. Nasi goście uwielbiają panią Małgosię.

Magda Stachurska

Opiekun zwierząt
Pani Magda z wykształcenia jest technikiem weterynarii. Swoje doświadczenie zdobyła w lecznicach weterynaryjnych, schronisku dla zwierząt, hodowlach oraz salonie groomerskim. Z panią Magdą każdy zwierzak czuje się komfortowo i bezpiecznie.

Karolina Kłos

Opiekun zwierząt
Pani Karolina od wielu lat pracuje ze zwierzętami. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi w gabinecie weterynaryjnym czy schronisku dla zwierząt. Jest związana z organizacjami broniącymi praw zwierząt. Pracowała też jako dog handler w kennelu zaprzęgowym. Ze zwierzętami rozumie się bez słów. Zapewnia naszym Gościom rozrywkę i edukację.

Janusz Wendt

Opiekun zwierząt
Pan Janusz wzorowo opiekuje się naszymi kudłatymi podopiecznymi. Pilnuje, aby zwierzakom niczego nie brakowało. To dzięki Panu Januszowi nasi goście mają do dyspozycji zadbane wybiegi, kije do aportowania, sznury do przeciągania i zawsze świeżą wodę.